Álláshirdetés - Falugondnok munkakör betöltésére

2021-03-16

Ozmánbük Község Önkormányzata
8998, Ozmánbük Ady E. u. 4.
Telefon-fax: 92/571-026

ÁLLÁSHIRDETÉS

Ozmánbük Község Önkormányzata Falugondnok munkakör betöltésére, közalkalmazotti jogviszonyba munkatársat keres.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: a kinevezés határozatlan időre szól
A próbaidő tartama három hónap.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Ozmánbük község közigazgatási területe

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • A falugondnoki jármű vezetése
  • Óvodáskorúak napi szállítása
  • Közreműködés az étkeztetésben
  • Közfoglalkoztatottak napi munkájának megszervezése, operatív irányítása, valamint az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Gondoskodás az önkormányzathoz tartozó zöldterületek folyamatos karbantartásáról
  • A munkához használt gépek és eszközök folyamatos karbantartása, szükség esetén szakszervizbe szállítása
  • A gépekhez szükséges megfelelő üzemanyag beszerzése
  • Balesetmentes munkaterület biztosítása
  • Az önkormányzathoz tartozó épületek műszaki állapotának ellenőrzése, kisebb javítások elvégzése (faluház, orvosi rendelő, ravatalozó, buszmegállók)
  • A házi gondozóval együttműködve esetenkénti bevásárlás
  • A közvilágítás folyamatos ellenőrzése
  • Esetenkénti szórólapok, meghívók gyors kézbesítése
  • Önkormányzati rendezvények előkészítésében közreműködés

Elvárások:

  • Műszaki beállítottság
  • Önállóság
  • Megbízhatóság

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A kinevezés feltételei:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • cselekvőképesség, büntetlen előélet, a Kjt. 20. § (2) és (2c)-(2e) bekezdéseiben meghatározott követelményeknek való megfelelés
  • B kategóriás jogosítvány
  • nyilatkozat a falugondnoki alapképzés elvégzésének vállalásáról
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

Benyújtandó iratok:

  • a jelentkező szakmai önéletrajza
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • érvényes vezetői engedély másolata
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozatok (a falugondnoki képzés vállalásáról, a személyes adatok kezeléséről)

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • legalább 5 év gépjármű vezetői gyakorlat, utánfutó vezetői gyakorlat, helyismeret, hétvégi munkavégzés vállalása rendezvényeken

A benyújtás módja:
E-mailben Kovács Anikó polgármesternek az ozmanbuk@ozmanbuk.hu címre vagy postai úton 8998 Ozmánbük, Ady utca 4. címre

További információt Kovács Anikó Livia polgármester nyújt, a +36 30 9605463-as telefonszámon.

Benyújtási határidő: 2021.március 31.